DZIEŃ  SPÓDNICY undefined

DZIEŃ SPÓDNICY

30 Października " Sówki" obchodziły Światowy Dzień Spódnicy. Tego dnia wszystkie dziewczynki przeszły do przedszkola w spódniczkach, a dodatkowo w torbach przyniosły inne swoje spódniczki letnie i jesienne, które zostały klamerkami zawieszone na linkach.
Ten dzień obfitował w liczne atrakcje. Odbył się pokaz mody spódniczkowej, dzieci poznały różne kolory, kroje i wzory spódniczek, które można wykorzystywać na różne okazje, w grupach wyklejały sylwety spódnic skrawkami materiałów. Dziewczynki chętnie przymierzały spódniczki koleżanek, na co z ciekawością spoglądali chłopcy. W zabawach tanecznych chłopcy prosili dziewczynki do tańca .Był słodki poczęstunek i opowiadania dzieci o sklepach, gdzie z rodzicami kupują odzież. Święto udało się wspaniale .Wszyscy byli zadowoleni.
22.11.2017
Angelika Kalka