DZIEŃ SPORTU undefined

DZIEŃ SPORTU

W piątek- 26 maja w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu w ogrodzie przedszkolnym został zorganizowany DZIEŃ SPORTU. Głównym celem było zachęcenie dzieci do aktywności ruchowej na świeżym powietrzu, kształtowanie zachowań prozdrowotnych oraz nabywania wiary we własne siły i możliwości.

Swoją obecnością zaszczycił nas Dyrektor MZS Nr 1- Pan Waldemar Pyznar, który wraz z grupą uczennic poprowadził zabawy ruchowe oraz konkurencje sportowe. Każde prawidłowo wykonane ćwiczenie budziło w dzieciach ogromną radość i zadowolenie oraz ogólny entuzjazm pozostałych uczestników.

Mamy nadzieję, że duch sportowy zaszczepiony w naszych podopiecznych będzie także zachętą do aktywnego wypoczynku rodziców z dziećmi.
Maria Majewska