Dzień Świętego Patryka                        w SP nr 24. undefined

Dzień Świętego Patryka w SP nr 24.

17 marca dzieci z grupy IV wybrały się ze swoja panią :-) do Szkoły Podstawowej nr 24 na zajęcia z języka angielskiego poświęcone Dniu Świętego Patryka, narodowego święta Irlandii obchodzonego już na całym świecie ;-) . Podczas zajęć poznaliśmy historię patrona Irlandii oraz legendę o skrzacie, tęczy i garncu złota. Wszyscy wspólnie tańczyliśmy , zbieraliśmy złote monety oraz rzucaliśmy do celu a na koniec wykonaliśmy okolicznościowe prace plastyczne.Za wykonanie wszystkich zadań czekał nas pyszny słodki poczęstunek.
Dzięki stałej współpracy ze Szkołą Podstawową nr 24 dzieciaki mają okazję poznać zwyczaje szkoły , brać udział w zajęciach lekcyjnych co ułatwi im stary w pójściu do pierwej klasy.
Pani Agnieszka