DZIEŃ WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

25 września 2013 roku przedszkolaki z naszego przedszkola wzięły udział w ogólnopolskich obchodach Dnia Wychowania Przedszkolnego, które w Warszawskich Łazienkach zorganizował Polski Komitet Światowej Organizacji Wychowania Przedszkolnego OMEP. Dzień przywitał nas piękną słoneczną pogodą, a Park "Łazienki Królewskie" wypełniony był nie tylko kolorami jesieni, ale przedszkolakami, które kolorowymi korowodami przemierzały parkowe aleje. Uroczystości rozpoczęto wspólnym odśpiewaniem hymnu przedszkolaka przy akompaniamencie trębacza i werblisty z Orkiestry Wojskowej (wojskowi muzycy ubrani byli w mundury z "epoki" - ułani). A potem rozpoczęły się atrakcje. Braliśmy udział w zajęciach plastycznych, dzieci poznały technikę zdobniczą decoupage (dekupaż). Uczestniczyliśmy w pokazach ratownictwa medycznego. Obejrzeliśmy sprzęt ratujący życie oraz obserwowaliśmy działania ratowników medycznych.
12.03.2014
PRZEDSZKOLE INTEGRACYJNE NR 117