Dzień Ziemi - 20.04.2018r.  undefined

Dzień Ziemi - 20.04.2018r.

W naszym przedszkolu Dzień Ziemi obchodzony jest od wielu lat. Wiemy jak ważne jest dbanie o nasza planetę. 20.O4 -w tym dniu wszystkie przedszkolaki wzięły udział w zajęciu o naszej Ziemina znak tego, że wszyscy chcemy, aby nasza planeta była czysta, zielona. Kolejnym punktem obchodów "Dnia Ziemi" było wykonanie rysunku z okazji Dnia Ziemi. Każda grupa wykonała zadanie, a pięknie pokolorowane obrazki można było oglądać w szatni, w której były wywieszone. Zgodnie z naszym przyrzeczeniem: "chronimy przyrodę, oszczędzamy wodę, drzewa szanujemy, kwiaty hodujemy..." zamierzamy codziennie realizować nasze postanowienia. Kolejnym punktem tego dnia była wycieczka do znanego wszystkim przedszkolakom ogródka pani Basi Woźnicy. Pani Basia opowiedziała nam o wiosennych pracach w jej ogrodzie . Z zaciekawieniem oglądaliśmy barwne, wiosenne kwiatki, wychodzące z ziemi pędy ziemniaków.
To był wspaniały dzień. Na długo pozostanie wszystkim przedszkolakom w pamięci.
Arleta Gorzelana