Dziś w przedszkolu jest wesoło, misie tańczą z nami w koło"- DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA undefined

Dnia 28 listopada w naszym przedszkolu obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Na miły początek dnia wszystkie Misie machały do siebie łapkami witając się nawzajem, a dzieci wysłuchały krótkiej historii pluszowego misia. Następnie wszystkie dzieci wraz z paniami bawiły się przy piosenkach pt."Pokochaj Pluszowego Misia", "Jadą, jadą misie". Wielką niespodziankę sprawiła nam pani Basia oraz inne panie, które czytały dzieciom zabawne wiersze oraz zadawały zagadki związane z tematem dnia. Nie zabrakło również zabaw taneczno-ruchowych takich, jak np. "Stary niedźwiedź…", kolorowania obrazka misia oraz odpoczynku przy lekturze "Kubusia Puchatka". Na zakończenie dzieci złożyły uroczyste przyrzeczenie:
"My dzieci z Przedszkola nr 15 przyrzekamy
że zawsze przytulać będziemy wszystkie misie,
krzywdy im zrobić nie damy
oraz, że urwane nosy i uszka
pięknie i szybko im przykleimy
i pamiętać o nich będziemy."
01.12.2016
PM 15