eki zakończyliśmyWYCIECZKA DO APTEKI undefined

eki zakończyliśmyWYCIECZKA DO APTEKI

Wycieczką do apteki podsumowaliśmy w piątek 22 listopada tematykę tygodnia "DBAM O ZDROWIE". W aptece dzieci poznawały pracę farmaceuty, przyglądały się wyposażeniu apteki, mogły także zadać pytanie panu aptekarzowi.
Przez cały tydzień dzieci uczyły się w jaki sposób zapobiegać chorobom, co robić, gdy jesteśmy chorzy, poznawały pracę lekarza i pielęgniarki a także atrybuty potrzebne w ich pracy. Tematy związane ze zdrowiem będą odejmowane w ciągu roku szkolnego jeszcze nie raz w związku z realizowaniem przez nasze przedszkole programów zdrowotnych "CZYSTE POWIETRZE WOKÓŁÓ NAS", "BĄDŹMY ZDROWI, WIEMY WIĘC DZIAŁAMY", "MOJE DZIECKO IDZIE DO SZKOŁY" oraz autorskiego programu Pani Małgosi Rudowicz "ŻYJMY ZDROWO I BEZPIECZNIE".
24.11.2013
Małgorzata Rudowicz