EkoKonkursy gr IIIA undefined

EkoKonkursy gr IIIA

Końcówka kwietnia w grupie IIIA obfitowała w różnorodne konkursy. Jednym z nich był konkurs piosenki ekologicznej organizowany w Przedszkolu nr 64. Piosenkę pt. "Utylizuj elektrośmieci" zaprezentowali: Bianka Król-Skirpan, Patrycja Kaźmierska oraz Tymoteusz Tutka. Kolejnym był konkurs wiedzowo-praktyczny w ramach udziału naszego przedszkola w projekcie Wrocławskie Dzieci Uczą Segregować Śmieci. Konkurs został zorganizowany przez Przedszkole Nr 34. Swoją wiedzę zaprezentowali: Jagoda Stolaś, Zuzanna Kalecińska oraz Bartosz Maciejewski. Dzieci zostały przygotowane przez nauczycielkę Irenę Młyńczak. Dzięki wspaniałej postawie dzieci, ich wiedzy i umiejętnościom nasze przedszkole zajęło 2 miejsce:)
02.05.2014
Irena Młyńczak