Eliminacje do konkursu recytatorskiego - "Misie" undefined

Eliminacje do konkursu recytatorskiego - "Misie"

Jak co roku w naszym przedszkolu odbywa się "Konkurs Recytatorski". Dzieci wraz z rodzicami wybierają wierszyki z poezji dziecięcej. Konkurs ten odbywa się na dwóch szczeblach. Najpierw są przesłuchania w każdej grupie a następnie wielki konkurs w kinie w Krobi. I tak mamy już za sobą I eliminacje. Do konkursu w grupie "Misiów" stanęło 12 uczestników. Mali artyści przygotowali przeróżne wiersze. Pierwsze miejsce zajęła Gabrysia A., drugie Antonina J., a trzecie miejsce Alexandra W.

W jury konkursu zasiadły: Pani Anna H., Katarzyna C., Natalia B. Serdecznie dziękujemy Paniom za poświęcony czas.

Celem organizowania konkursu jest: propagowanie literatury dziecięcej, zacieśnianie integracji wśród przedszkolaków oraz wyszukiwanie recytatorskich talentów.

Zwycięzcy i uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy.
Magdalena Chuda