Festyn Rodzinny undefined

Festyn Rodzinny

25 maja 2019 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Słaborowicach, odbył się kolejny Festyn Rodzinny.
W miłej i rodzinnej atmosferze uczciliśmy Dzień Dziecka, Dzień Mamy i Dzień Taty. Rodzina była więc motywem przewodnim festynu. Wszyscy jej członkowie, także babcie i dziadkowie, ciocie i wujkowie, mieli okazję wzmocnić swoje więzi rodzinne, zintegrować się podczas wspólnych zabaw sportowo-rekreacyjnych i wspólnego biesiadowania. Rodzinne świętowanie rozpoczęło się o godzinie 14:00. Dyrektor Maria Pawlak powitała serdecznie wszystkich przybyłych gości i zaprosiła do aktywnego spędzenia sobotniego popołudnia.

Sobota przebiegła pod hasłem wspólnych występów i zabaw z mamusiami, tatusiami i z całymi rodzinami.
Za wspólne zabawy i występy, dzieci obdarowane zostały upominkami i słodyczami. Ale to nie wszystko. Dzieci chętnie korzystały z trampoliny, dmuchanych zjeżdżalni, malowania twarzyczek, a także barwnych balonikowych cudów. Dzieci mogły też przyjrzeć się "od kuchni" pracy ratowników medycznych oraz policjantów i zwiedzić pojazdy uprzywilejowane. Mamy mogły zaczerpnąć porad i spróbować różnych preparatów dla zdrowia i urody ze stoiska z kosmetykami. Podczas festynu można było również skorzystać ze stoisk kulinarnych, w których proponowano kiełbaskę z grilla, różnorodne sery, oraz ekologiczne pomidory. Dla spragnionych była woda, sok, kawa i herbata, a dla smakoszy słodkości – przepyszne ciasta, upieczone przez rodziców.
Wszystkim tym, którzy zaangażowali się w organizację i przebieg festynu, dzieciom i ich rodzicom, sołectwom, animatorom, nauczycielom, pracownikom oraz Radzie Rodziców Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Słaborowicach – bardzo dziękujemy!
Małgorzata Szydło