FESTYN RODZINNY 2019 undefined

FESTYN RODZINNY 2019

Każdego roku wiosną lipiańskie przedszkole zaprasza mieszkańców Lipian na festyn rodzinny organizowany w ogrodzie przedszkolnym. W sobotę, 18 maja ogród przedszkolny zmienił się w Aktywną Strefę Drużyny Kangura, a zabawy sportowe poprowadzili instruktorzy Przedszkoliada.pl. Aktywność ruchowa na świeżym powietrzu oraz zabawy z udziałem rodziców, to jest to, co nasze przedszkolaki lubią najbardziej. Całe rodziny uczestniczyły w zabawach sportowych z elementami piłki nożnej, ręcznej, siatkówki i koszykówki. Tradycją naszych festynów są: przysmaki z przedszkolnej kuchni oraz kawiarenka zaopatrzona w wypieki przygotowane przez mamy naszych milusińskich. Niewątpliwą atrakcją było koło fortuny oferujące zabawki – niespodzianki dla wszystkich chętnych. Rok 2019, to szczególny rok dla naszego miasteczka. Obchodzimy bowiem 760 lat Lipian. Z tej okazji zorganizowaliśmy bieg "760 m na 760 lat Lipian", do którego zaprosiliśmy uczestników festynu. Na biegaczy czekały pamiątkowe medale. Cieszymy się, że dopisała pogoda i humory uczestników festynu. Dziękujemy wszystkim za obecność i wsparcie w przygotowanie festynu. Dziękujemy mamom i babciom za wspaniałe ciasta, a tatusiom za pomoc w pracach organizacyjnych i porządkowych. Dziękujemy za wsparcie loterii fantowej i koła fortuny.
Małgorzata Młodojewska