Festyn Rodzinny "Bawię się z Mamą i Tatą" undefined

Festyn Rodzinny "Bawię się z Mamą i Tatą"

Dnia 12.06.2014r. na terenie naszego przedszkola odbył się Festyn Rodzinny pod hasłem "Bawię się z mamą i Tatą". Festyn został zorganizowany przez nauczycielki Panie: Agnieszkę Targowską i Annę Jeziorską przy współudziale Rady Rodziców i sponsorów.
Pani dyrektor Stanisława Myszka powitała zgromadzonych gości, podziękowała sponsorom i wszystkim tym, którzy dołożyli wszelkich starań, aby festyn był niezapomnianym przeżyciem dla dzieci i życzyła udanej zabawy.
Imprezę rozpoczęły dzieci 3-4 letnie, które przedstawiły krótki program artystyczny. Następnie swoje umiejętności zaprezentowały dzieci z Kółka Teatralnego w musicalu pt. "Kopciuszek". Wszyscy uczestnicy mogli podziwiać także prace dzieci z Kółka Plastycznego. Można było nieodpłatnie pobawić się na dmuchanej zjeżdżalni, zjeść cukrową watę, a także pomalować buzię przez podopieczne Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Wierzbicy. Nie zabrakło oczywiście pieczonej kiełbaski z grilla i ciast upieczonych specjalnie na tę okazję. Wspólnym atrakcją towarzyszyły nam różne konkursy przygotowane przez panie nauczycielki.
Wspaniała zabawa, uśmiechnięte twarze rodziców i dzieci, świadczyły o udanej zabawie w gronie rodzinnym.
18.06.2014
Anna Jeziorska