Filmowy świat przedszkolaka undefined

Filmowy świat przedszkolaka

Strażak, piosenkarka, lekarz, astronauta, policjant?
Kim zostać w przyszłości? Pytania odnośnie wyboru zawodu towarzyszą nam już od wczesnego dzieciństwa, toteż były one tematem spotkania
w ramach projektu Filmowy Świat Przedszkolaka, w którym wzięły udział maluszki z Samorządowego Przedszkola nr 11 im. Misia Uszatka
w Krakowie z grup 2 i 5 w dniu 23 maja 2019 r.
Prowadzący, wykorzystując interaktywne media porozmawiali
z najmłodszymi o różnych profesjach, tych popularnych i tych mało znanych. Spróbowali także wspólnie znaleźć odpowiedź na pytanie,
co robić, aby spełnić marzenie o wybranym zawodzie.
Filmowy Świat Przedszkolaka to projekt skierowany do najmłodszych. Pokazuje on to, co ważne, w przystępny i zabawny sposób – by dzieci mogły odkrywać i realizować swoje pasje. Spotkania składają się z pokazu filmowego i bezpłatnych zajęć edukacyjnych. Tym razem przedszkolaki obejrzały film Panda i banda, pełną przygód opowieść o grupie przyjaciół, która musi zmierzyć się z bardzo ważnym zadaniem.
22.06.2019
Wiola Jadach