Galeria prac dzieci zorganizowana w ramach akcji "Poczytajmy razem, mama słowa ja obrazek" undefined

"Poczytajmy razem, mama słowa ja obrazek" – to skutecznie promująca w naszym przedszkolu akcja pobudzająca zainteresowanie czytelnictwem naszych maluchów. Systematyczne wypożyczanie książek sprawdziło się i przyniosło zamierzony efekt. Wszystkie dzieci do chwili obecnej wypożyczyły co najmniej jedną książkę. Rekordzista do dnia 29 marca 2019 na swoim koncie ma już ponad 25 pozycji. Cieszy nas również fakt, że dzieci chętnie podejmują się zadania związanego z rysowaniem obrazów do przeczytanych książek. Prezentujemy poniżej zorganizowaną już po raz trzeci w tym roku szkolnym galerię prac dzieci, która organizowana jest raz na dwa miesiące. Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy i gratulujemy.

Wiesława Wasilewska