Gazetka przedszkolna - "Wiadomości przedszkolaka"

W Przedszkolu Publicznym Nr 1 w Zakliczynie co miesiąc od września 2016r. do czerwca będzie się ukazywać gazetka przygotowana przez nauczycielki z myślą o rodzicach i dzieciach. W gazetce będzie można zapoznać się z aktualnymi wydarzeniami z życia przedszkola, znajduje się przysłowie miesiąca i wiersz, porady specjalisty - logopedy i oligofrenopedagoga, kącik książki - wybrane opowiadanie oraz coś dla przedszkolaka - kolorowanka lub ćwiczenie grafomotoryczne tematycznie związane z aktualną porą roku. Parę egzemplarzy gazetki wydrukowanych jest już w przedszkolu. Pierwszy przykładowy egzemplarz załączony zostanie do niniejszej relacji. Zachęcamy chętnych rodziców naszych przedszkolaków do zapoznania się z gazetką.
18.09.2016
Bożena Kiełbasa