Gminny turniej sportowy "Zdrowo na sportowo" undefined

Gminny turniej sportowy "Zdrowo na sportowo"

Dnia 25.05.2017r. odbył się Gminny Turniej Sportowy pod hasłem "Zdrowo na sportowo" organizowany przez nasze przedszkole. Do udziału w turnieju zaprosiliśmy po czterech reprezentantów z każdego przedszkola i oddziałów przedszkolnych z Gminy Przygodzice. Konkurencje sportowe prowadził pan Łukasz Pawlak (tata Zuzi z grupy Smerfów). W prowadzeniu turnieju pomagali również sportowcy z Klubu Piłkarskiego Ostrovia 1909. W jury zasiadali pan Sołtys Wiesław Witek, pani Barbara Szymanowska - Dyrektor Zespołu Szkół w Jankowie Przygodzkim oraz pani Jolanta Kardas - Dyrektor Publicznego Przedszkola "Bajka" w Jankowie Przygodzkim. Nasze przedszkole reprezentowali: Zuzanna Pawlak, Tomasz Magdański, Zuzanna Witek i Dawid Nowak. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom turnieju za wspólnie spędzony czas, rywalizację i świetną zabawę. Wszyscy uczestnicy okazali się zwycięzcami - jeszcze raz wielkie gratulacje! Serdecznie dziękujemy panu Łukaszowi Pawlakowi i sportowcom z Ostovii 1909 oraz panu Sołtysowi Wiesławowi Witkowi, pani Dyrektor Barbarze Szymanowskiej i pani Dyrektor Jolancie Kardas.
Przedszkole Bajka