GORZKA, MLECZNA, BIAŁA...-CZEKOLADOWA IMPREZA W PRZEDSZKOLU undefined

GORZKA, MLECZNA, BIAŁA...-CZEKOLADOWA IMPREZA W PRZEDSZKOLU

Dnia 11 kwietnia dzieci z grupy VI obchodziły po raz pierwszy Święto Czekolady!Na ten dzień czterolatki wprost nie mogły się doczekać, co oczywiście zrozumiałe :)
W tym dniu królował kolor czekolady, więc nasze przedszkolaki i panie ubrane były w brązy i biele. Impreza miała na celu popularyzację i upowszechnianie historii czekolady oraz jej wartości zdrowotnych, a przede wszystkim kształtowanie pożądanych postaw dotyczących wiedzy o zdrowym stylu życia i o konieczności zachowania umiaru w jedzeniu słodyczy.
Dzieci brały udział w czekoladowych konkursach i zabawach, jak również tworzyły własne torciki.
Czterolatki nie kryły zadowolenia i przypuszczam, że chciały by , aby takich dni w przedszkolu było więcej.
To był bardzo słodki, czekoladowy i udany dzień.
28.04.2014
Iwona Junger