GOŚĆ Z RATUSZA W MUZYCZNEJ KRAINIE undefined
Dzień Ligi Ochrony Przyrody

GOŚĆ Z RATUSZA W MUZYCZNEJ KRAINIE

W ramach realizowanego programu "Cała Polska czyta dzieciom" dnia 13.05.16r. w Przedszkolu nr 14 "Muzyczna Kraina" przy ul. M. Skłodowskiej – Curie gościliśmy Przewodniczącego Rady Miejskiej w Inowrocławiu Pana Tomasza Marcinkowskiego.
Pan Przewodniczący przeczytał dzieciom Legendę "O Popielu i Mysiej Wieży". Przedszkolaki nie tylko miały możliwość wysłuchania i opowiedzenia przebiegu wydarzeń, ale również wzięły udział w Quizie "Inowrocław moje miasto", nad którym czuwało Jury w osobie naszego Gościa Specjalnego oraz Wicedyrektor naszego przedszkola Pani Agnieszki Mizury.
Dzieci wykazały się znajomością faktów z historii naszego miasta, wiedzą na temat naszego regionu i ciekawostek dotyczących Inowrocławia. Jury było pod dużym wrażeniem wiedzy dzieci ze wszystkich grup wiekowych. W nagrodę każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom.
Na zakończenie sympatycznego spotkania przedszkolaki wręczyły Panu Przewodniczącemu podziękowanie oraz kubek z logo naszego przedszkola.
13.05.2016
Gabriela Paternoga