Grudzień undefined

Grudzień

Miesiąc grudzień w naszym przedszkolu obfitował w wiele atrakcji. Zaczęliśmy od przystrojenia sal i korytarzy, tak żeby stworzyć świąteczny nastrój.
6 grudnia był szczególnym dniem. Rano odwiedził nas Mikołaj i schował do naszych butów podarki. Popołudniu przybyli kolędnicy (rodzice) na wspólne śpiewanie kolęd. Odbył się także kiermasz bożonarodzeniowy, na którym można było spróbować różnych pyszności przygotowanych przez rodziców. Do podziwiania i nie tylko były ozdoby świąteczne wykonane przez pracowników naszego przedszkola i chętnych rodziców.
Dziękujemy rodzicom za pomoc.
Przed świętami grupę starszaków odwiedził sam św. Mikołaj. Sprawił im tym wiele radości!!!
Tradycją już jest, że pieczemy wspólnie pierniki, tak też było w tym roku. Tak zakończyliśmy w naszym przedszkolu ten świąteczny miesiąc.

Życzymy wszystkiego najlepszego.
Do zobaczenia w nowym roku!!!
28.12.2013
Klaudia Godlewska