Grupa II dla Babci i Dziadka undefined

Grupa II dla Babci i Dziadka

Przedszkolaki z grupy II 15.02.2019 roku zaprosiły Babie i Dziadków do przedszkola. Zimno, mroźno, ale w serduszkach przedszkolaków gorąco, a powodem takiej atmosfery jest obchodzony w przedszkolu Dzień Babci i Dziadka.

Mimo niskiej temperatury jest to jednak najcieplejszy dzień w roku, który sprawia wszystkim ogromną radość i wywołuje uśmiechy na twarzach wszystkich.

W ten dzień przybyli nasi najukochańszy dziadkowie . Dzieci przedstawiły program artystyczny , w którym pokazały swoje umiejętności muzyczne, ruchowe oraz recytatorskie. Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich milusińskich, a przedszkolaki odważnie i bez tremy reprezentowały swoje umiejętności. Dzieci dla swoich dziadków przygotowały laurki oraz kwiaty.

Następnie wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek dzięki nieocenionej pomocy rodziców.

Babcia z dziadkiem dziś świętują,
wszystkie dzieci więc pracują.
Dzisiaj wszystkie smutki precz!
Święto Dziadków ważna rzecz!
16.02.2019
Małgorzata Jędrzejak