Grupa IV B na Międzynarodowym Festiwalu Teatrów dla Dzieci undefined

Grupa IV B na Międzynarodowym Festiwalu Teatrów dla Dzieci

W dniu 27 września grupa IV B wybrała się do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 10 przy ul. Parkowej, aby wziąć udział w Teatralnym Podwórku - spektaklach dla dzieci. Zobaczyliśmy przedstawienie wystawione przez Teatr Klinika Lalek. Z zapartym tchem śledziliśmy opowieść o Liczyrzepie oraz jego ukochanej Emmie, która została zamieniona w żabę. Przedstawienie było niezwykłe, gdyż oprócz aktorów na scenie pojawiały się ogromne lalki-kukły, które na wszystkich dzieciach zrobiły ogromne wrażenie.

Międzynarodowy Festiwal Teatrów dla Dzieci rozpoczął się w czwartek i trwać będzie do niedzieli (29 września). Zachęcamy wszystkich do skorzystania z licznych atrakcji przygotowanych dla dzieci na ten czas. Szczególnie zapraszamy do Teatralnego Podwórka zorganizowanego przy Centrum Sztuki Impart na ul. Mazowieckiej 17 (wstęp bezpłatny).

Więcej informacji można uzyskać na stronie: http://www.festiwalteatrowdladzieci.art.pl/
27.09.2013
Ewa Matusz-Łazowska