GRUPA PIĘCIOLATKÓW - STYCZEŃ

DRODZY RODZICE!
Na początku stycznia zajęliśmy się tematem kalendarza – dzieci utrwaliły pory roku, miesiące, dni tygodnia. Dzieci zdobyły także wiedzę na temat zwierząt żyjących na północnym i południowym kole podbiegunowym. Przedostatni tydzień w całości poświęcony był obchodom Dni Babcia i Dziadka. Dzieci szukały także rozwiązań jak można uczcić te święta. Z pomocą swoich Pań przygotowały piękne laurki w formie obrazków z ramkami, a także zaprezentowały wiersze oraz piosenki podczas występu dla Babci i Dziadka.
Ostatnim tematem w styczniu były zimowe mistrzostwa sportowe. Dzieci zapoznały się z zimowymi dyscyplinami sportowymi. W styczniu, dzieci poznały także literki: U, u, S, s oraz cyfrę 8 i 9.

Prezentujemy nagranie z występu dla Babcia i Dziadka oraz zdjęcia "styczniowe" .

Ewelina Kutyła
wpis edytowano 2021-01-27, 19:41