Grupowe zajęcia logopedyczne z udziałem Rodziców  undefined
Dzień Transplantacji

Grupowe zajęcia logopedyczne z udziałem Rodziców

W dniu 20.04.2016 roku odbyły się w naszym przedszkolu grupowe zajęcia logopedyczne z udziałem Rodziców. Zajęcia prowadziła Pani Magdalena Knapek logopeda, oraz Pani Agnieszka Chlanda psycholog. Zajęcia logopedyczne w grupie motyli obejmowały: stymulacje fakturami, loteryjkę z wyrażeniami dźwiękonaśladowczymi, zabawy z chustą animacyjną. Na zajęciach w grupie biedronek dzieci dobierały poszczególne elementy do obrazów przedstawiających pory roku. Ćwiczyły narządy artykulacyjne, język, żuchwę i wargi). Zabawy z chustą animacyjną sprawiły dzieciom wiele radości. W grupie pszczółek dzieci ćwiczyły słuch fonemowy, percepcje słuchową, przeliczanie, ćwiczenia artykulacyjne aparatu mowy. Grupowe zajęcia z profilaktyki logopedycznej były dla dzieci bezstresową formą zabawy. Rodziców zachęcamy aby utrwalali ćwiczenia pomagali, wspierali i chwalili swoje pociechy. Pamiętajmy że współpraca rodziców, logopedów, psychologów i nauczycieli warunkuje sukces "Naszych Kochanych Dzieci."
21.04.2016
Krystyna Dybczak