Halloween u starszaków

We czwartek, 31.10.2013 r. w grupie starszaków odbyło się Halloween.Dzieci już od tygodnia szykowały sobie maski i czekały na TEN dzień. Kiedy on nadszedł, dzieci weszły do pięknie ozdobionej sali- pełnej nietoperzy, pająków, dyń, z duchem i owadami. Tuz po obiedzie dzieci brały udział w Halloweenowych tańcach i zabawach: przechodzenie przez pajęczą sieć, zdmuchiwanie duszków, ubieranie czarownicy, przechodzenie przez kolorowy tunel, poznawanie niezwykłych owadów świata. W trakcie zabaw dzieci zajadały się niespodziankami- galaretkami: niebieskimi, fioletowymi, zielonymi itp. oraz przepysznymi ciastami, wykonanymi przez dzieci i ich mamy.
Pozostałe grupy z zaciekawieniem i nutą zazdrości patrzyły do sali starszaków.

Serdecznie dziękujemy za przygotowaniem ciast i słodkich niespodzianek mamom oraz ich dzieciom.