I po balu, panno Lalu. undefined

I po balu, panno Lalu.

Wszystkie przedszkolaki, przebrane za różnorodne fantastyczne postacie, wybawiły się dzisiaj do woli.

Wstępną cześć balu zabrała błyskawiczna sesja zdjęciowa. Wszystkie odważne modelki i modele z ochotą pozowały do zdjęć w rożnych ujęciach.
Po śniadaniu rozpoczęły się tańce i zabawy pod okiem krasnalki Moniki oraz pań wychowawczyń, również tradycyjnie przebranych w oryginalne kostiumy.
Na początku balu, przy dźwiękach skocznej muzyki, każde dziecko zaprezentowało się przed koleżankami i kolegami, mówiąc za kogo się przebrało i demonstrując coś charakterystycznego dla swojej postaci.
Po prezentacjach był szalony rock and roll i inne tańce- wygibańce, przeplecione konkursami i wesołymi niespodziankami.
Pięknie dziękujemy za nie pani Ewie.
To był wspaniały bal karnawałowy!!!
Zabawa dostarczyła dzieciom wielu pozytywnych przeżyć i miłych wrażeń. Następny bal karnawałowy już za rok.

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.
Wieslawa Dudek