II MIEJSCE W KONKURSIE PLASTYCZNYM ,, SZCZĘŚLIWE PSIAKI I KOCIAKI TO ZADBANE ZWIERZAKI"  undefined

Konkurs plastyczny zorganizowany przez Przedszkole nr 47 i Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami - Lubelski Animals rozstrzygnięty !!!
Celem konkursu było:
• Poznawanie podstawowych zasad opieki nad psem i kotem; rozwijanie prawidłowej postawy i umiejętności bycia odpowiedzialnym właścicielem zwierząt;
• Wyzwalanie twórczej ekspresji, pomysłowości w przedstawieniu postaci czworonożnych przyjaciół.

Nasze przedszkole reprezentowały dzieci z grupy ,,Motylki": Natalka G. i Julia Sz. Dziewczynki pod kierunkiem swoich pań Beatki i Agnieszki, samodzielnie wykonały piękne prace.
Miło nam poinformować, że II miejsce zdobyła Natalka. W nagrodę otrzymała dyplom i drobne upominki.

Gratulujemy Natalce i życzymy dalszych sukcesów!!!

11.01.2014
Nauczycielki Przedszkola