II Przegląd Muzyczny undefined

II Przegląd Muzyczny

26 listopada obchodziliśmy "Dzień Pluszowego Misia". Pomysłodawczynią MISOWYCH MRUCZANEK, które już drugi raz odbywały się w naszym przedszkolu jest p. Lidia Matysko. Przedszkolaki z terenu Gminy Szydłowo zostały przygotowane przez panie:
- Zespół Szkół im. Janusza Korczaka w Szydłowie: Julię Patyniak, Mariolę Sniecikowską,
- oddział w Róży Wielkiej: Magdalenę Grabowską,
- oddział w Kotuniu: Annę Surowiec,
- Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Wyzwolenia Ziemi Wałeckiej w Skrzatuszu: Krystynę Kucharczyk, Katarzynę Staszczyk,
- Zespół Szkół im. Władysława Stanisława Reymonta w Starej Łubiance: Lidię Matysko, Agnieszkę Przepiórkowską.
Dzieci prezentowały piosenki, wierszyki oraz zaprosiły swoje ukochane misie, bo przecież one w tym dniu są najważniejsze. Wszyscy wykonawcy zostali nagrodzeni misiami z piernika, które wręczyła pani Dyrektor Zespołu Szkół im. Władysława Stanisława Reymonta w Starej Łubiance Jolanta Baran. Nagrody zostały specjalnie upieczone przez nasze panie kucharki: Bożenę Brodawkę, Bożenę Kowalczyk, Ewę Jarosz, Elżbietę Bączkowską za co bardzo serdecznie dziękujemy. Dekoracją zajęły się panie Lidia Matysko, Alicja Zaremba, Katarzyna Grzenkowicz – Krasoń, Agnieszka Przepiórkowska, Anna Ekert. Pani Lidzia, Ania i Kasia zadbały również o to, aby przygotować stroje dla dzieci z grupy Biedronek. Zostali również zaproszeni goście specjaln:i Państwo Barbara i Andrzej Witczyk, którzy zaprezentowali wszystkim dzieciom sposób, w jaki powstaje przysmak wszystkich misiów - miodek. Bardzo dziękujemy Radnemu Gminy Szydłowo panu Piotrowi Drożdż, który był z nami. Zapraszamy za rok na kolejne wspólne świętowanie. Dziękujemy wszystkim paniom za cudowne przygotowanie przedszkolaków. Gratulujemy pomysłowości i kreatywności.
red. Katarzyna Grzenkowicz - Krasoń
03.12.2013