III Przedszkoliada undefined

III Przedszkoliada

W sobotę 14 czerwca znów udaliśmy się do Krosna na turniej piłki nożnej dla najmłodszych. Pod czujnym okiem Pani Katarzyny Nowackiej i Teresy Smolarskiej jedenaścioro dzieci z grupy starszej prezentowało swoje piłkarskie możliwości. Dziękujemy Rodzicom, którzy tak licznie przybyli z dziećmi by wiernie im kibicować. Kibicowali również najmłodsi z rodzin. Do przedszkoliady przygotowywał nasze dzieciaczki P. Tomasz Pilwiński- jeden z rodziców. Jeszcze dużo treningów potrzeba, by nasze przedszkolaki czuły się pewniej na boisku. Dla najlepszego strzelca nagrodą był uścisk Pani Kasi, a dla bramkarza pamiątkowa statuetka. Po rozegranych meczach nastąpiło przeciąganie liny i można było odsapnąć na zjeżdżalni i w basenie z kulkami. Na zakończenie rozgrywek wszyscy uczestnicy zostali obdarowani medalami, dyplomikami, pucharami i słodyczami. Najważniejsze, że pogoda dopisała ta astronomiczna i "pogoda ducha".
16.06.2014
Teresa Smolarska