Indiańskie spotkanie Średniaczków undefined

Indiańskie spotkanie Średniaczków

W upalną , preriową sobotę 7 czerwca nasze Średniaczki miały niepowtarzalną możliwość zamienić się w Indian, a przedszkolny ogród stał się wielką indiańska wioską pełną zabaw dzieci i ich rodziców.
Każdy przedszkolak otrzymał indiańskie imię, powitał wszystkich indiańskim okrzykiem zrobił z mamą pióropusz i wspólnie przybrali wojenne barwy na twarzy aby z tatusiami wyruszyć na polowanie. Tak przygotowani mali Indianie mogli zabrać się do czekających na nich zabaw, np. strzelali z łuków własnoręcznie zrobionych przez swoich rodziców do Bizona -niespodzianki. Niewątpliwie ta zabawa przysporzyła najwięcej radości małym Indianom i ich rodzicom , wśród których obudziły się wspomnienia wesołych przygód z dzieciństwa. Dzieci wspólnie z rodzicami nauczyły się indiańskiego tańca, odczytały list od Wielkiej Stopy który przesłał dla nich tajemniczą paczkę .
Ukoronowaniem wspólnej zabawy było małe ognisko i wspólna biesiada.
Spotkanie w przedszkolnym ogrodzie przebiegło w miłej i rodzinnej atmosferze, było także okazją do dobrej zabawy i spędzenia czasu ze swoimi pociechami.
15.06.2014