Szanowni rodzice grupy starszaków!

Dnia 05.10.2018r. (piątek) odbędzie się wycieczka do ZOO w Goerlitz.
Koszt wycieczki wynosi 35,00 zł (cena obejmuje autokar, przewodnika w ZOO oraz dodatkowa atrakcja "projekt masło", ubezpieczenie grupowe jednodniowe zagraniczne, zestaw Happy Meal w McDonalds). Wstęp do ZOO jest bezpłatny. Pieniądze na wycieczkę można wpłacać wychowawcy grupy lub skarbnikowi grupy do dnia 02.10.18r.
Przewidywana godzina odjazdu spod przedszkola – 9:00,
wyjazd spod ZOO w Goerlitz w kierunku Zgorzelca (do McDonalds)13:00
oraz przewidywany powrót do przedszkola o godzinie 15:00.
Proszę, by tego dnia przyprowadzić dziecko do przedszkola nie później niż do godziny 8:00 oraz by dzieci były ubrane stosownie do pogody i miały ze sobą plecaczki z piciem(najlepiej woda niegazowana niesłodzona). Kanapki dla dzieci zapewni przedszkole.
W razie złych warunków pogodowych wyjazd nie odbędzie się.

Uwaga! Podczas zebrania zgłosiło się czworo rodziców do pomocy jako opiekun w trakcie wycieczki. Jeśli ktoś jeszcze chciałby zgłosić swoją chęć pomocy jako opiekun proszę o kontakt. Zapraszam! 
Ważne! Opiekunowie wycieczki będą musieli ponieść niestety koszt wstępu do ZOO (czyli 6,9 euro) oraz jedzenie we własnym zakresie.

Paulina Paluszkiewicz

05.09.2018