Integracyjni integracyjnie undefined

Integracyjni integracyjnie

Dzieci z grupy integracyjnej ,,Pszczółki" (4-5 latki) wraz z nauczycielkami: Urszulą Kołodziejczyk i Iwoną Rabiega z Publicznego Przedszkola Samorządowego Nr 1 w Wieruszowie w dniach 6-7 września 2013 r. dzięki uprzejmości organizatorów (Stowarzyszenia Integracyjnego "Klub Otwartych Serc", Towarzystwa Przyjaciół Dzieci – Oddział Miejski, Warsztatów Terapii Zajęciowej w Wieruszowie) czynnie uczestniczyły w Regionalnej Imprezie Integracyjnej "Spotkanie Przyjaciół".
Wszystko zaczęło się w piątek 6 września, kiedy przedszkolaki oglądały pod namiotem na terenie Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Wieruszowie w kinie 3D film ,,Epoka lodowcowa". Ileż frajdy było, gdy po założeniu okularów świat bajek okazał się zupełnie inny....
Następnego dnia dzieci już pod nadzorem swych rodziców i opiekunów w towarzystwie wychowawczyni Urszuli Kołodziejczyk i dyrektora przedszkola- Krzysztofa Bezena przybyły na Imprezę Integracyjną, gdzie mogły korzystać z rekreacji przygotowanych przez organizatorów: zjeżdżalni, licznych pokazów (karate, motocyklowe, ratownictwa małej drużyny strażackiej ), malowania twarzy, łowienia papierowych łódek, występów zespołów muzycznych i osób niepełnosprawnych, konkursów i innych atrakcji. Było interesująco i miło.
Grupa ,,Pszczółek" wraz z wychowawczyniami i dyrektorem przedszkola dziękuje za zaproszenie na imprezę i ciekawie spędzony czas.
17.09.2013
Urszula Kołodziejczyk