Integracyjny bal karnawałowy  w SP im. gen. Witolda Urbanowicza w Olszance (19.02.2014) undefined

Integracyjny bal karnawałowy w SP im. gen. Witolda Urbanowicza w Olszance (19.02.2014)

Dla uczniów naszej szkoły bal karnawałowy to dzień niezwykły, wyczekiwany przez wiele tygodni.
W tym roku taki bal , podczas którego najmłodsi mieli możliwość wspólnego potańczenia i pośpiewania, odbył się w szkole w Olszance.
Niezliczone księżniczki, towarzyszący im kowboje, Indianie, krasnoludki, królewny, motylki, myszki, krakowianki, policjanci, smok oraz Batman ze Spidermanem ,  a także  inne  postacie z kreskówek opanowały na kilka godzin aulę szkolną.
Dzieci klas 0-III z trzech szkół bawiły się na balu karnawałowym, który przygotowali dla nich nauczyciele i rodzice SP w Olszance.  Dzieci tańczyły twista, rock and rolla, sambę, makarenę i świetnie się przy tym bawiły. Nie zabrakło również konkursów, w których bardzo chętnie wszyscy uczestniczyli.
Gdy tancerze poczuli się bardzo zmęczeni ogłoszono  przerwę   na posiłek– słodkie pyszności i kanapki.
Na twarzach małych tancerek i tancerzy gościł uśmiech, który nie znikał, mimo chwilowego zmęczenia. Było bardzo radośnie, kolorowo i zabawnie.
Na balu bawili się również rodzice naszych milusińskich, którzy bardzo chętnie tańczyli z dziećmi.
Na zakończenie zabawy Pani Dyrektor rozdała dzieciom drobne niespodzianki i podziękowała za mile spędzony czas. Kiedy zabawa dobiegła końca, dzieci z żalem opuszczały balową salę.

Dziękujemy za fantastycznie spędzony wspólnie czas i gościnność...
03.03.2014
Jolanta Czyżyk