IV IGRZYSKA PRZEDSZKOLAKÓW undefined

IV IGRZYSKA PRZEDSZKOLAKÓW

Dnia 12.06.2019r. przedszkolaki z grupy "Kukułki" wzięły udział w IV Igrzyskach Przedszkolaków, które w tym roku odbyły się na boisku Ośrodka Sportowego Kolejarz w Katowicach. Podczas imprezy na naszych przedszkolaków czekały liczne atrakcje i konkurencje sportowe. Dzieci rywalizowały podczas meczu w piłkę nożną, uczestniczyły w krótkich zajęcia z hokeja i tenisa oraz pokonywały stacje przygotowane przez Wielosekcyjną Akademią "Młoda GieKSa" między innymi: przeciągały linę, skakały w workach, strzelały na bramkę, skakały przez płotki oraz skrzynie. Dodatkowymi atrakcjami były: pokaz baniek mydlanych, balony oraz tatuaże. Na zakończenie wszyscy uczestnicy spotkali się z GieKSikiem - maskotką GKS-u Katowice, który każdemu przedszkolakowi wręczył medal oraz upominek.
Magdalena Pikania