IV MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS  " Odkrywamy przedszkolne talenty" już za nami. undefined

IV MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS " Odkrywamy przedszkolne talenty" już za nami.

Aula Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dąbrowie Górniczej zgromadziła dzisiaj wiele wybitnych talentów muzyczno -taneczno- wokalnych i aktorskich.
A to za sprawą IV międzyprzedszkolnego konkursu "ODKRYWAMY PRZEDSZKOLNE TALENTY" organizowanego przez NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE " FILIP I MAJA" .
W tym roku honorowy patronat nad konkursem objął prezydent miasta Dąbrowa Górnicza pan Zbigniew Podraza.
Oprócz utalentowanych małych artystów również w jury zasiedli wybitni goście: zastępca dyrektora MBP AGNIESZKA SKWARA
dyrektor MOPT w DG IWONA WILK
dyrektor Teatru Dzieci Zagłębia w Będzinie DARIUSZ WIKTOROWICZ
pani metodyk JOLANTA TARNAWSKA i w imieniu Pana Prezydenta pani Hanna Uzdowska-inspektor w Wydziale Oświaty Urzędu Miejskiego w D.G.
Jury miało trudne zadanie z wyborem najciekawszego występu; po burzliwej dyskusji wyróżniono dzieci z przedszkola nr 14 w Dąbrowie Górniczej.
W tym roku szczególnie dziękujemy sponsorom, którzy przyczynili się do organizacji konkursu:
A są to:
KINO HELIOS w D.G i Katarzyna Kordaszewska -specjalista d/s kluczowych klientów w kinie HELIOS w DG
.WYDAWNICTWO NOWA ERA i PAWEŁ WILKOŁEK - przedstawiciel wydawnictwa NOWA ERA

FIRMA WADER & WOŹNIAK Sp. z o.o.

CUKIERNIA ARTYSTYCZNA "KIEŁEK" i Arkadiusz Grudzień -przedstawiciel Cukierni Artystycznej

IWONA SZELĄGIEWICZ z FIRMY :Usługi Kateringowe "IWONA".

Patronat nad konkursem objął również kwartalnik " SILESIA DZIECI", który w najbliższym numerze przedstawi relację z dzisiejszego konkursu.

Bardzo dziękujemy wszystkim za udział i wspaniałą atmosferę. Do zobaczenia za rok :)

06.05.2014
Anna Solipiwko