IX PIESZY RAJD PRZEDSZKOLAKÓW undefined

IX PIESZY RAJD PRZEDSZKOLAKÓW

Grupa najstarszych przedszkolaków po raz kolejny wzięła udział w spotkaniu integracyjnym przygotowanym przez dzieci i nauczycieli zaprzyjaźnionego Przedszkola Publicznego nr 3 w Pyrzycach.

Trasa IX Pieszego Rajdu Przedszkolaków wiodła wałami - z parku przy ulicy Mickiewicza do przedszkola organizatorów.

Po miłym powitaniu, krótkiej gimnastyce i zabawach tanecznych przy muzyce nadeszła pora na słodki poczęstunek. Przedszkolaki wzmocnione i wypoczęte wzięły udział w grach sportowych - skakały na piłkach, przechodziły przez obręcze, skakały w workach.
Zadowoleni i dumni z siebie mali sportowcy mieli jeszcze czas na zabawy swobodne na placu zabaw.

Na zakończenie spotkania pani dyrektor wręczyła przedszkolakom upominki i dyplomy uczestnictwa w rajdzie.
25.09.2014
Monika Borecka