Jadą kolędnicy, na skrzypeczkach grają.... undefined

Jadą kolędnicy, na skrzypeczkach grają....

7 stycznia w grupie V odbyło się spotkanie z rodzicami ,,Jasełka''.Sześciolatki przebrane za anioły,pastuszków i Trzech Króli przygotowały bogatą część artystyczną.Tekst mówiony przeplatał się ze znanymi wszytkim kolędami :,,Przybieżeli do Betlejem'' czy ,,Lulajże Jezuniu'' oraz mniej znanymi pastorałkami ,,Nie płacz Jezu'' czy ,,Złota gwiazda''.Po części artystycznej wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek oraz spóźnioną niespodziankę -Mikołaja, króry oczywiście obdarował wszytkie dzieci prezentami.Niepodziewany gość nie omieszkał zapytać o zachowanie dzieci oraz stosunki z rodzeństwem i rodziami.Żartom nie było końca-Mikołajowi dopisywało poczucie humoru. Żal tylko stwierdzać, że to ostatnie nasze wspólne kolędowanie.Ale jedno jest pewne do szkoły Mikołaj też zagląda.
07.01.2014
Joanna Popowska