JAK WYKONAĆ PALMĘ WIELKANOCNĄ -WARSZTATY Z KOŁEM GOSPODYŃ undefined

JAK WYKONAĆ PALMĘ WIELKANOCNĄ -WARSZTATY Z KOŁEM GOSPODYŃ

Wkrótce rozpoczniemy okres przygotowania do Świąt Wielkanocnych. Jednym z ważnych wydarzeń tego czasu jest Niedziala Palmowa. Korzystając z wiedzy i umiejetności pań z Koła Gospodyn w Sierszy zorganizowaliśmy w przedszkolu warsztaty przybliżające sposób wykonywania tradycyjnych, lokalnych palm wielkanocnych. Przewodnicząca Koła pani Zofia Nowotarska okazała się mistrzynią w robieniu bibułkowych kwiatów.Obecnym na warsztatach nie było łatwo naśladować mistrzyni. Pierwsze "dzieła" uczestników dalekie były od wzoru, ale wspołna zabawa była świetna. Podczas warsztatów powstało kilka kolorowych palm, z których jedna, za kilka dni, trafiła wraz z życzeniami świątecznymi na ręce Księdza, podczas rekolekcji dla przedszkolaków w kościele WNMP w Sierszy. Serdecznie dziekujemy Paniom z Koła Gospodyn z Sierszy za poświecony nam czas i naukę.
13.03.2016
Wieslawa Dudek