JASEŁKA undefined

JASEŁKA

Okres Świąt Bożego Narodzenia to czas pełen radości, piękna i okazywania sobie wzajemnie miłości. Ze świętami związane są tradycje, a jedną z nich jest kolędowanie. 21 grudnia dzieci z grupy Motylki przedstawiły jasełka, a dzieci z grupy Pszczółki śpiewały kolędy i pastorałki oraz zatańczyły taniec z Mikołajem. Na scenie nie zabrakło aniołów, pasterzy, a do Pana Jezusa przybyli Trzej Królowie. Rodzice przygotowali dla swoich dzieci piękne stroje i potrzebne rekwizyty, za co bardzo dziękujemy.
Występy w wykonaniu dzieci wprowadziły w prawdziwie świąteczny nastrój i uświadomiły, dlaczego co roku, z niecierpliwością czekamy właśnie na te święta. Po części artystycznej pani dyrektor złożyła dzieciom, nauczycielom i pracownikom przedszkola życzenia świąteczno – noworoczne. Na koniec dzieci wręczyły świąteczny upominek.
Małgorzata Górka