Jasełka. undefined

Jasełka.

20 grudnia 2013r. na hali sportowej w Nowym Brzesku odbyły sie Jasełka Bożonarodzeniowe przygotowane przez przedszkolaków i uczniów ZPSG w Nowym Brzesku.

Święta Bożego Narodzenia są najbardziej rodzinnymi i ciepłymi świętami. Pozwalają poczuć serdeczność i miłość wszystkich wokół. Przedstawienie było wyjątkowe. Przedszkolaki w pięknych strojach przedstawiły historię narodzin Dzieciątka Jezus oprawioną nowoczesnymi kolędami i pastorałkami. Dzieciaki z dużym zaangażowaniem odgrywały swoje role recytując i tańcząc. Niejednemu widzowi udzieliła się magia świąt Bożego Narodzenia.

Przedszkolaki za swój występ otrzymały gromkie brawa. Małym artystom należą się pochwały za umiejętne działanie w zespole, dzięki czemu wspólnie stworzyły bardzo efektowne i urzekające widowisko.

Spotkanie zakończyło się w przedszkolu- był opłatek, świąteczne życzenia, które składały dzieci wraz z rodzicami i wychowawcami. Nie zabrakło tradycyjnego barszczyku, ryby i kapusty.

Wzajemne życzenia, które zakończyły spotkanie pozwoliły wczuć się w atmosferę zbliżających się świąt.

Katarzyna Wójcik
29.12.2013