Jasełka 21.12.2018 undefined
Boże Narodzenie

Jasełka 21.12.2018

W piątek, 21 grudnia o godzinie 12.00 w Przedszkolu w Wyszkowie odbyło się Spotkanie z Mikołajem i Jasełka Bożonarodzeniowe przygotowane przez przedszkolaków. Przedstawienie było wyjątkowe. Dzieci z dużym zaangażowaniem odgrywały swoje role i przeżywały magię Świąt Bożego Narodzenia.
Święta Bożego Narodzenia są najbardziej rodzinnymi i ciepłymi świętami, pozwalającymi poczuć serdeczność i miłość wszystkich wokół. Wszyscy, zarówno dzieci jak i dorośli z niecierpliwością oczekują jego nadejścia.
W przedszkolu okres poprzedzający ten magiczny czas jest niezwykle pracowity. Dzieci z wielkim zaangażowaniem i zapałem przygotowywały jasełka, uczyły się ról pod okiem pań Moniki, Ewy, Uli. Wszystkie przedszkolaki ku uciesze swoich rodziców, w pięknych strojach przedstawiły historię narodzin Dzieciątka Jezus oprawioną kolędami i pastorałkami, piękną muzyką. Przepiękna scenografia nadała temu wyjątkowemu spotkaniu uroczysty i nastrojowy klimat.

Rodzice wspomogli nas w przygotowaniach świątecznych - przygotowali wspaniałe stroje dla dzieci, a także upiekli przepyszne ciasta. Pani Dyrektor-Iwona Żukowska złożyła wszystkim rodzicom, opiekunom świąteczne życzenia. Następnie wszyscy udali się na słodki poczęstunek. Uroczystość odbywała się w miłym i świątecznym klimacie, niejedna łza popłynęła z oczu... Takie uroczystości są już tradycją w Przedszkolach i na pewno na długo pozostaną w pamięci dzieci i ich bliskich. Bardzo dziękujemy za zaszczycenie nas woja obecnością Księdzu Proboszczowi Wojciechowi Zadrożnemu oraz Panu Pawłowi Z., który wsparł Mikołaja w jego pracy :-), dziękujemy bardzo!
WESOŁYCH ŚWIĄT !!!

Iwona Żukowska