JASEŁKA DLA BABCI I DZIADKA undefined
Dzień Babci

JASEŁKA DLA BABCI I DZIADKA

Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka w Przedszkolu Publicznym w Kowali to już tradycja. W tym roku, właśnie dla wszystkich Babć i Dziadków przedszkolaki przygotowały jasełka.

Przez kolejne trzy dni - 21, 22 i 23 stycznia 2013 roku śpiew kolęd rozbrzmiewał z ust małych aktorów. Dzieci zaprosiły swoich dziadków do obejrzenia szczególnego przedstawienia. Ubrane w piękne stroje, starały się jak najlepiej pokazać dziadkom, jak przebiegały losy Świętej Rodziny. Nie zabrakło również wierszy i piosenek o babci i dziadku oraz tradycyjnego Sto lat. Dziadkowie nagrodzili swoje wnuczęta brawami. Nie obyło się też bez uścisków i gratulacji.

Po przedstawieniu na dziadków czekał pyszny, słodki poczęstunek oraz upominki. Dziadkowie nie kryli wzruszenia. W pracę nad jasełkowym przedstawieniem zaangażowały się nauczycielki, rodzice oraz nasz pan rytmik, który zagrał piękne kolędy.

I.Piotrowska E.Piwońska
29.01.2013