Jasełka, Dzień Babci i Dziadka undefined

Jasełka, Dzień Babci i Dziadka

W dniu 18 grudnia 2019 r. w Gminnym Publicznym Przedszkolu w Zalesicach odbyły się Jasełka Bożonarodzeniowe wystawione przez przedszkolaków wraz z wychowawczynią. Udział w przedstawieniu wzięła również Pani Natalia, mama jednego z przedszkolaków. Piękna sceneria wprowadziła wszystkich zgromadzonych w świąteczny nastrój. Po przedstawieniu odbyły się zajęcia otwarte. Rodzice mieli możliwość obserwować swoje pociechy w czasie zabaw i zajęć w grupie rówieśniczej. Dzieci wykonały z pomocą rodziców ozdoby choinkowe. Odbyło się również wspólne składanie życzeń, śpiewanie kolęd oraz słodki poczęstunek . Najwięcej radości sprawiła dzieciom zabawa sianem, które było imitacją prawdziwej szopki.
Przedszkolaki przedstawiły Jasełka również 23 stycznia 2020 r. dla Babci i Dziadka z okazji ich święta. Wyrecytowały także wierszyki i śpiewały piosenki związane z Babcią i Dziadkiem. Po występie Dziadkowie zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, a dzieci wręczyły im specjalnie przygotowane prezenty.
Marta Lis