Jasełka oraz spotkanie wigilijne undefined
Boże Narodzenie

Jasełka oraz spotkanie wigilijne

21 grudnia 2018 roku był dla grypy średniaków bardzo ważny. To wtedy, przedstawili dla całego przedszkola Jasełka nad którymi pracowali długi czas. Wszystkie przedszkolaki z zainteresowaniem słuchali o narodzinach Jezusa. Dodatkowo, całe przedszkole zatraciło się w śpiewaniu kolęd. Po pięknym przedstawieniu, Panie z kuchni zaprosiły nas na pyszny, mini obiad wigilijny. Zanim przystąpiliśmy do jedzenia, połamaliśmy się opłatkiem. Wszystko smakowało wyśmienicie, a po posiłku znowu śpiewaliśmy kolędy. Przecież tego nigdy za wiele.Przed świątecznymi feriami rozstaliśmy się w bardzo miłej i podniosłej atmosferze.
Ze świątecznym przedstawieniem "średniaki" wystąpiły jeszcze dla rodziców 4 stycznia 2019 roku.
Aleksandra Cionek