JASEŁKA PRZEDSZKOLNE undefined

JASEŁKA PRZEDSZKOLNE

"Dzisiaj w Betlejem, dzisiaj w Betlejem wesoła nowina,
że Panna czysta, że Panna czysta porodziła Syna"

Dnia 14 grudnia 2018r. z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia w naszym przedszkolu odbyło się przedstawienie Jasełkowe poprzedzone występem maluszków z pastorałką "Bóg się rodzi". Dzieci w pięknych strojach przedstawiły historię narodzin Dzieciątka Jezus oprawioną kolędami. Zgodnie z tradycją wystąpili w nich: Święta Rodzina, Trzej Królowie, Pasterze, Aniołki, a także pory roku, które przyniosły swoje dary Jezuskowi. Przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem i zapałem przygotowywały się do występu. Natomiast przepiękna scenografia nadała temu wyjątkowemu spotkaniu uroczysty i nastrojowy klimat. Przedstawienie zakończyła pastorałka "Bosy Pastuszek" przygotowana przez grupę średniaków, a do śpiewu której włączyli się wszyscy zebrani.
W tym dniu życzenia i wspólne przeżywanie jasełek pozwoliło wszystkim poczuć atmosferę zbliżających się świąt. Dzieciom składamy gratulacje za piękny występ, a rodzicom za wspólnie spędzone chwile. Na koniec uroczystości zaproszono rodziców i przybyłych gości na świąteczny kiermasz przygotowany przez rodziców.
Życzymy wszystkim spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia.

16.12.2018
Anna Rabenda