Jasełka w grupie 3 i 4-latków undefined

Jasełka w grupie 3 i 4-latków

Boże Narodzenie jest niezwykle ważnym i najbardziej oczekiwanym świętem w polskiej tradycji. To czas wyjątkowy, pełen magii, radości, refleksji, nadziei i serdecznych spotkań w gronie najbliższych i przyjaciół.
W środę 18 grudnia dzieci z grupy pierwszej i drugiej zaprezentowały pod okiem swoich pań przedstawienie jasełkowe. Przedszkolaki odgrywały role aniołków, pasterzy, Maryi i Józefa, trzech króli oraz dzieci, niosących dary małemu Jezusowi. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role, recytowali wierszyki, śpiewali kolędy i pastorałki tworząc wspaniałą świąteczną atmosferę. Po wystawieniu Jasełek Pani wicedyrektor Wiesława Bordun złożyła życzenia świąteczne zarówno przedszkolakom jak i przybyłym gościom. Następnie w miłej, świątecznej atmosferze dzieci, rodzice oraz dziadkowie przeszli do jadalni, gdzie rozpoczął się Kiermasz bożonarodzeniowy i poczęstunek.
Dziękujemy wszystkim rodzicom za współpracę i zaangażowanie w przygotowaniu spotkania jasełkowego.
28.12.2013
Anna Dobrzańska