Jasełka w Kościele w wykonaniu przedszkolaków undefined

Jasełka w Kościele w wykonaniu przedszkolaków

" MALEŃKA MIŁOŚĆ ZBAWI ŚWIAT
MALEŃKĄ MIŁOŚĆ CHROŃMY Z LĘKIEM"

W dniu 12 stycznia przedszkolaki z grupy " Skrzaty" pod kierunkiem nauczycielek pani Jolanty Romanowskiej, pani Urszuli Kordasz i pomocy nauczyciela pani Anny Brejnak wystąpiły z jasełkami w Kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Goworowie. Dzięki uprzejmości proboszcza Stanisława Siemiona przedstawienie odbyło się po niedzielnej mszy świętej dla dzieci. Świąteczny wystrój kościoła, kolędy i wzruszające pastorałki w wykonaniu przedszkolaków podkreśliły klimat betlejemskiej nocy. " Maleńka miłość zbawi świat, maleńką miłość chrońmy z lękiem" było pięknym przesłaniem jasełek. Dzieci doskonale przekazały wartości takie jak miłość, wiara, szacunek do bliźnich, radość z narodzin Jezusa i zachwyciły wszystkich wspaniałą grą aktorską. Serdecznie dziękujemy przybyłym parafianom, a w szczególności Rodzinom małych aktorów.
12.01.2020
Urszula Kordasz