JASEŁKA W PRZEDSZKOLU undefined
Boże Narodzenie

JASEŁKA W PRZEDSZKOLU

Piękną tradycją stało się już, że w w okresie Bożego Narodzenia w Przedszkolu Samorządowym w Goworowie dzieci wystawiają Jasełka.

Pani Dyrektor Wiesława Wasilewska serdecznie powitała przybyłych gości. Klimat tamtej nocy podkreślały niecodzienne stroje przedszkolaków i w tle brzmiące kolędy. Mali aktorzy z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role. Kiedy artystyczna część dobiegła końca, wszyscy występujący na scenie otrzymali gromkie brawa, które były uznaniem za pięknie wykonane Jasełka.

Po występach dzieci wszyscy przełamali się opłatkiem składając sobie życzenia. Na zakończenie zaproszeni goście otrzymali ręcznie robione upominki. Do tego zostały dołączone życzenia świąteczne. Pani Dyrektor w imieniu swoim, Nauczycieli oraz Pracowników przedszkola życzyła zdrowych, spokojnych Świąt, spędzonych w rodzinnej atmosferze oraz pomyślności w Nowym Roku.
20.12.2012
Urszula Kordasz