...JEDEN DZIEŃ Z ŻYCIA STARSZAKÓW:)     GRUPA III undefined

...JEDEN DZIEŃ Z ŻYCIA STARSZAKÓW:) GRUPA III

25. dzień września przywitał nas piękną, słoneczną pogodą- wymarzoną na piesze wędrówki. Korzystając z okazji wybraliśmy się na jesienny spacer i nawet udało nam się znaleźć kilka grzybków, które postanowiliśmy zabrać do naszego "kącika przyrody". Znaleźliśmy też jednego muchomorka, ale nasze starszaki doskonale wiedzą, że nie wolno ich dotykać, ani też niszczyć, ponieważ są ozdobą lasu oraz pokarmem i lekarstwem dla niektórych leśnych zwierząt, np. dla ślimaków i wiewiórek.
Zmęczone, ale pełne wrażeń dzieci wróciły do przedszkola, gdzie już czekał pyszny obiadek, przygotowany przez naszą kucharkę, Panią Lubcię.
Po chwili poobiedniego relaksu wspólnie wykonaliśmy "Drzewko Przyjaźni" i to, co dzieciaki lubią najbardziej, czyli odbijanie rączek pomalowanych farbkami:)
Po podwieczorku udaliśmy się do ogrodu przedszkolnego, aby kontynuować wspólną zabawę na świeżym powietrzu:)

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z dzisiejszego dnia...
25.09.2013