Jesienne  spacery undefined

Jesienne spacery

Dzieci lubią przebywać na świeżym powietrzu, dlatego gdy tylko pozwalają na to warunki atmosferyczne wychodzą poza teren przedszkola.
Korzystając z ostatnich słonecznych dni tej jesieni przedszkolaki wybrały się do parku w posiadłości K.Pendereckiego. Słoneczna aura sprzyjała spacerom alejkami, podczas których nasze przedszkolaki podziwiają piękno przyrody i odkrywają jej sekrety. Obserwowały zmiany zachodzące późną jesienią w przyrodzie. Dzieci zbierały skarby jesieni a przede wszystkim liście, które będą ozdobą naszego przedszkola , jak również będą wykorzystywane podczas zajęć plastycznych.
Przedszkolaki poznają również właściwe wzorce zachowań dotyczące ochrony przyrody. Podczas spacerów dzieci nie tylko zdobywają nowe doświadczenia, ale jest również czas na zabawę, są inspiracją do wykonywania wielu prac plastycznych z materiału przyrodniczego.
20.11.2013
KRYSTYNA BIEL