Jesienne zabawy w ogrodzie przedszkolnym dzieci z grupy II undefined

Jesienne zabawy w ogrodzie przedszkolnym dzieci z grupy II

Średniaki uwielbiają bawić się w ogrodzie przedszkolnym,który zachęca do obserwacji przyrodniczych, kontaktu z rówieśnikami, pokonywania nowych wyzwań, a przede wszystkim zaspakaja potrzebę ruchu. Ruch jest nieodzownym elementem każdego dziecka orazsposobem na wyzwolenie energii, szczególnie, gdy mają do dyspozycji plac zabawi grupę kolegów.Dziecimogą tam biegać, skakać, grać w piłkę, korzystać z urządzeń ogrodowych. Gdy pogoda nam sprzyja każdy dzień spędzamy w ogrodzie. Najlepszą obecnie zabawą dla dzieci stało się zbieranie i podrzucanie liści, a także tworzenie z nich jesiennychkompozycji. Podczas właśnietakich zabaw widać świetną integracjez rówieśnikami, uśmiech i energię.Zapraszamdo obejrzenia galerii zdjęć!
Nauczyciel gr. II Ewa Trojak
Maria Skrabska